Název akce

NET Core & React Start Day 2019

Chci se zúčastnit ⟱

NET Framework je slepá větev a MVC zvoní hrana. Budoucnost patří novému modernímu frameworku .NET Core a RESTovým API. Poslední roky změnily webový svět k nepoznání a pokud jste ztratili přehled o veškerém dění, je na čase nalodit se na vlnu moderního vývoje.

Společně s Pavlem Křížem jsme pro vás připravili jedinečnou bezplatnou akci, na které vás seznámíme s moderními technologiemi .NET Core, ASP.NET Core, RESTovými API a nejpopulárnějším front-endovým frameworkem React.

Představíme si obecné aspekty tvorby single page aplikací a možnosti efektivního pokrýtí současnými knihovnami a frameworky. Kromě představení Reactu ho také porovnáme s konkurenčními technologiemi. Během jednoho odpoledne tak získáte skvělý přehled o tom, co moderní stack nabízí a jak se na něj připravit.

Program

Odpolední program je koncipován především pro vývojáře, kteří s .NET Core nepřišli do styku a potřebují se v celé oblasti zorientovat. Cílem akce je vysvětlit souvislosti mezi technologiemi a přiblížit principy a myšlenky, které se v jednotlivých technologiích používají. Pokud již máte s [ASP].NET Core zkušenosti, doporučujeme Vám navštívit akci Dotnet Days 2019.

Miroslav Holec

Miroslav Holec web twitter linkedin

Nezávislý konzultant a lektor pro technologie NET Core a ASP NET Core. Po několika letech opustil roli software architekta a nyní poskytuje pro vývojáře firemní školení na míru.

Pavel Kříž

Pavel Kříž web twitter linkedin

Původně backendový vývojář, kterého zlákal fascinující svět moderních frontendových technologií, kterými se poslední dobou zabývá nejvíce.

Tato akce je zdarma a není na ni zajištěno občerstvení. Na místě je k dispozici kavárna s drobným občerstvením. Pro vydatnější oběd nebo večeři doporučujeme návštěvu restaurace Vyskočilka hned v místě konání akce.

Místo konání

Akce se koná v sídle české pobočky společnosti Microsoft na adrese Vyskočilova 1561/4a, Praha 4. Autobusem č. 118/124/170 vystupte na zastávce Vyskočilova. Jedete-li autem, je k dispozici placené parkoviště. Parkování zdarma je možné v několika přilehlých ulicích.

Registrace

Kapacita této akce je 50 míst a nyní probíhá předregistrace na čekací list. Dle kapacity akce Vám bude s předstihem odesláno potvrzení účasti, e-vstupenka a organizační informace. Bez e-vstupenky se není možné akce zúčastnit.

To byla smršť! Kapacita akce již byla dvojnásobně překročena a uzavřena. Nyní vyčkejte na potvrzení nebo zamítnutí registrace.

Slosovatelné ceny

Na akci máte šanci vyhrát zajímavé ceny vyplněním dotazníku spokojenosti před závěrečnou diskusí.

🔸 1x licence JetBrains Resharper Ultimate & Rider na 1 rok
🔸 5x sleva 25% na firemní školení z našeho portfolia

Partneři

Partneři akce